کتابهای زیادی در زمینه mvc منتشر شده اند ولی کتاب مهندس راد یه چیز دیگست.

یکی از خصوصیات خوب مهندس راد اینه که درون کتابهاش علاوه بر مباحث اصلی ، تکنیک های برنامه نویسی در پروژه های بزرگ رو هم آموزش میده که این خیلی خوبه.
در این کتاب هم خیلی جالب مباحث dependency injection و ... در کناب MVC آموزش داده شده و کتاب خیلی خوبیه.

البته من حدود 70 - 80 درصدش رو خوندم و هنوز فرصت نکردم کامل بخونمش ولی یکی از برنامه های مطالعاتیم تموم کردن این کتاب است.

در کنار این کتاب مجموعه مقالات آموزش mvc مهندس نصیری رو هم پیشنهاد می کنم ، چون توی کتاب همه کدها سیاه است و چشم اذیت میشه ولی روی سایت کدهای بصورت رنگی است که تحلیل و یادگیری رو خیلی سریع تر می کنه.

مقالات مهندس نصیری رو می تونین در سایتشون (سایتشون با mvc طراحی شده است) به آدرس dotnettips.info بخونین.


http://www.pendarepars.com/book/image3d/%D9%85%D8%B1%D8%AC%D8%B9-%D9%83%D8%A7%D9%85%D9%84-ASP-NET-MVC4

مرجع كامل ASP.Net MVC 4

مولف: بهروز راد

انتشارات: پندار پارس

مایکروسافت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌ها در تولید و ایجاد بسترهای مورد نیاز برای توسعه‌گران با توجه مطلوب به نقش پُر رنگ وب شرکتی پیشتاز در ارائه‌ی ابزارها و بسترهای لازم برای تولید برنامه‌های مبتنی بر وب است. ASP.NET MVC جدیدترین فریم‌ورکی است که با توجه کامل به امکان استفاده از جدیدترین استانداردهای وب قابلیت سفارشی‌سازی و مفاهیم واقعی پروتکل HTTP توسط مایکروسافت عرضه شده است و هر روز بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد. در این کتاب سعی شده است تا خواننده با همه‌ی ابعاد این فریم‌ورک آشنا شده و در پایان بتواند به‌عنوان یک متخصص ASP.NET MVC شناخته شود.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 فروردین 1393    | توسط: ح.م    | طبقه بندی: بهترین کتابهایی که تا حالا خوندم،     | نظرات()